4 skuteczne sposoby na ujędrnienie okolic intymnych

Okolice intymne to obszar między piersiami, udami i pośladkami. Jest to miejsce, w którym skóra jest wrażliwa i bardzo podatna na powstawanie zmarszczek.

Kobiety, które mają zwiotczałą lub obwisłą okolicę intymną, są bardziej narażone na wystąpienie obwisłych piersi. Utrzymanie ciasnych i gładkich okolic intymnych jest bardzo trudne, dlatego należy stosować skuteczne kremy ujędrniające do okolic intymnych.

Oto 4 najskuteczniejsze sposoby na ujędrnienie okolic intymnych.

1. Peeling okolic intymnych

Pierwszym i najbardziej skutecznym sposobem jest szorowanie okolic intymnych szczoteczką do szorowania. Szczoteczka pomoże Ci pozbyć się martwych komórek, a także usunie zanieczyszczenia, które mogą znajdować się w okolicach intymnych.

Szczoteczki do peelingu można kupić w lokalnym supermarkecie, drogerii lub w Internecie.

2. Przygotuj mieszankę olejków eterycznych

Innym skutecznym sposobem jest zmieszanie kilku olejków eterycznych z wodą. Słoik z olejkiem eterycznym można dostać w każdym lokalnym sklepie lub kupić w Internecie.

W tej metodzie należy dodać po 2 krople każdego olejku eterycznego. Możesz zmieszać wszystkie olejki eteryczne, ale jeśli chcesz uzyskać maksymalne korzyści, musisz zmieszać tylko jeden olejek.

Możesz użyć tej mieszanki do masażu okolic intymnych. Możesz użyć tej mieszanki jako żelu pod prysznic lub zrobić z niej pastę.

3. Dodaj kilka kropli masła kakaowego

Masło kakaowe jest jednym z najskuteczniejszych składników stosowanych do ujędrniania okolic intymnych. Pomoże Ci ono ujędrnić okolice intymne poprzez zwiększenie ilości kolagenu i elastyny.

Aby zastosować masło kakaowe, należy zmieszać jedną łyżkę stołową masła kakaowego z jedną łyżką stołową oleju migdałowego. Taką mieszankę można stosować jako olejek do masażu.

4. Używaj szczotki do ciała

Szczotka do ciała jest jednym z najlepszych narzędzi, które można wykorzystać do ujędrniania okolic intymnych. Pomoże Ci ona zwiększyć cyrkulację krwi w okolicach intymnych.

Najlepszą rzeczą w szczotce do ciała jest to, że pomoże Ci pozbyć się cellulitu. Szczotkę do ciała można kupić w lokalnym sklepie lub w Internecie.

Wnioski:

Istnieje wiele skutecznych sposobów na ujędrnienie okolic intymnych. Chciałabym Ci powiedzieć, że możesz również wypróbować naturalne składniki, takie jak cynamon, aloes i olejek z drzewa herbacianego. Możesz także wypróbować szczotkę do ciała i szczoteczki do peelingu. Pomogą Ci one uzyskać bardziej jędrne okolice intymne. Wypróbuj więc te metody, a zobaczysz różnicę w ciągu kilku dni.