Rolka z igłami do twarzy – natychmiastowe ujędrnienie

Panie po 50 roku życia bardzo często zmagają się z problemami z jędrnością skóry. Bardzo często używamy wtedy przeróżnych drogich kremów, które przynoszą niewielkie skutki. Wydawać by się mogło, że procesu starzenia nie da się zatrzymać i należy się z nim  po prostu pogodzić. To nie jest prawda! Wystarczy rolka z igłami do twarzy! Jak działa to urządzenie i jak możemy zacząć wykorzystywać je w naszej codziennej pielęgnacji?

Jak działa rolka z igłami do twarzy?

Taka rolka to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji. Działa ona dużo lepiej, niż jakiekolwiek kremy, chociaż najlepiej jest połączyć te dwa produkty ze sobą i używać ich jednocześnie. Dzięki temu nie tylko zadziałamy od zewnątrz, ale i od wewnątrz, a efekty pielęgnacji będą dużo lepsze.
Rolka z igłami pobudza krążenie skóry, dzięki czemu jest ona dużo lepiej ukrwiona, a produkty wchłaniają się lepiej. Dzięki niej możemy też przeprowadzić delikatny peeling, który skutecznie złuszcza martwy naskórek i sprawia, że cera staje się dużo bardziej gładka i miła w dotyku. Jeśli przeprowadzimy masaż taką rolką przed nałożeniem kremu, możemy mieć pewność, że jego składniki aktywne wchłoną się szybciej, a co za tym idzie, będą  bardziej skuteczne. Zdecydowanie warto włączyć taką rolkę do naszej codziennej pielęgnacji.

Co więcej, taki masaż jest niezwykle przyjemny, dzięki czemu może się on stać naszym małym rytuałem pielęgnacyjnym. Z pewnością już po kilku użyciach nie będziemy mogły doczekać się, aż będziemy mogły użyć go znowu. Taki masaż będzie świetny szczególnie wieczorem, kiedy chcemy się zrelaksować przed położeniem się do łóżka.

Jak używać rolki z igłami do twarzy?

Użycie tego produktu jest niezwykle proste. Nawet jeśli nie miałyśmy wcześniej styczności z tego rodzaju urządzeniami, zazwyczaj producent zamieszcza na opakowaniu instrukcję użycia, którą możemy bardzo łatwo zrozumieć. Ale jak używać tego rodzaju rolki? Już spieszymy z wyjaśnieniami!
Wystarczy, że zaczniemy od dokładnego umycia twarzy. Najlepiej będzie użyć tutaj naszego ulubionego żelu do mycia twarzy, który dokładnie oczyści skórę przed następnymi zabiegami. Później nakładamy nasz ulubiony krem lub serum i wykonujemy masaż rolką z igłami. Dzięki niej składniki aktywne kremu wchłoną się dużo lepiej, a mikrokrążenie naszej twarzy zostanie pobudzone. Produkty będą działały dużo lepiej, a my poczujemy się doskonale zrelaksowane i gotowe rozpocząć kolejny dzień. Taki zabieg warto powtarzać dwa razy dziennie, rano oraz wieczorem.