Najlepsze metody przedłużania rzęs i kształt oczu

W dzisiejszych czasach trend uzyskania przyciągające wzrok oczy staje się bardzo popularny wśród dziewcząt. Tak więc, są one w poszukiwaniu najlepszych rozszerzeń rzęs i kształt oczu. Aby wiedzieć, najlepsze rozszerzenia rzęs i kształt oczu, weźmiemy spojrzenie na 7 najlepszych rozszerzeń rzęs i kształtów oczu.

Rzęsy Rozszerzenia

Przedłużanie rzęs jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Są one przeznaczone do dodawania objętości do swoich naturalnych rzęs. Istnieją różne rodzaje przedłużania rzęs dostępne na rynku.

1. Fałszywe rzęsy

Ten typ rzęs rozszerzeń są wykonane z włókien sztucznych i są one używane, aby dodać długość do swoich rzęs. Są one najbardziej popularny typ rzęs rozszerzeń, ponieważ są one łatwe do zastosowania.

2. Sztuczne rzęsy typu Wispy

Są to drugie pod względem popularności przedłużanie rzęs. Są one również sztuczne i wyglądają naturalnie. Przedłużenia te są wykonane z elastycznych materiałów i mają wygląd wispy.

3. Rzęsy microbladed

Trzeci i najbardziej popularny rodzaj przedłużania rzęs to rzęsy microbladed. Te przedłużenia są najbardziej zaawansowanym typem i są one również najdroższe. Przedłużanie rzęs jest najbardziej innowacyjne i najbardziej wyrafinowane.

4. Perma-Lash

Perma-Lash jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo przedłużeń rzęs. Są one najbardziej naturalne patrząc rozszerzenia i są one również najłatwiejsze do zastosowania.

5. Tape-on

Tape-On rozszerzenia rzęs są najbardziej przystępne cenowo rozszerzenia rzęs. Są one wykonane z cienkich plastikowych taśm, które mogą być dołączone do Twoich naturalnych rzęs.

6. Fałszywe rzęsy klej

False klej rzęs jest jednym z najbardziej popularnych rozszerzeń rzęs. Przedłużenia są wykonane z płynnego kleju i mogą być stosowane bezpośrednio do naturalnych rzęs.

7. Zestaw sztucznych rzęs

Zestaw sztucznych rzęs jest najbardziej podstawowym rodzajem przedłużania rzęs. Jest to kompletny pakiet wszystkich narzędzi potrzebnych do tworzenia i stosowania rozszerzeń.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Top 7 przedłużanie rzęs i kształty oczu”. W tym poście, omówiłem top 7 rzęs rozszerzeń i kształtów oczu. Mam również podzielone z wami najlepsze rzęs rozszerzeń i kształtów oczu.