Sposób na piękną, rozświetloną cerę

W dzisiejszych czasach ciężko o rozświetloną, zdrowo wyglądającą cerę. Wynika to z naszego trybu życia i otoczenia, w którym żyjemy. Coraz częściej okazuje się, że się nie wysypiamy, przez co nasza skóra wygląda na zmęczoną i matową. Okazuje się też, że zanieczyszczenia powietrza, z którymi musimy zmagać się na co dzień wcale nam nie pomagają. Jak poradzić sobie z tym problemem i cieszyć się rozświetloną cerą?

Mgiełka rozświetlająca jako wykończenie makijażu

Mgiełka rozświetlająca to świetny produkt, który sprawi, że nasza skóra będzie wyglądała na zdrową i zadbaną. Ale jak jej użyć? Wystarczy, że wykonamy makijaż jak zwykle, a na koniec popsikamy twarz taką mgiełką. Nada ona naszej skórze naturalnego błysku i sprawi, że będzie ona sprawiać wrażenie bardziej nawilżonej i zdrowej. Warto jednak uważać z ilością, bo jeśli przesadzimy, produkt ten może zważyć nasz makijaż i cała ciężka praca będzie do niczego. Jednak odpowiednio użyty, taki produkt zrobi ogromną różnicę.

Tłusta cera?

Wiele osób boi się używać tego rodzaju produktów w obawie, że sprawią one, że nasza skóra będzie wyglądała na tłustą. Faktycznie, może to być problem, ale tylko w momencie, kiedy nałożymy jej za dużo. Warto słuchać zaleceń producenta, który zazwyczaj pisze jak używać danego produktu. Należy psikać z odpowiedniej odległości i pozwolić produktowi przeschnąć. Dopiero wtedy zobaczymy jego pełen potencjał.
Tego rodzaju produktów możemy też używać bez makijażu, żeby sprawić, żeby nasza naturalna cera wyglądała nieco lepiej. Często okazuje się, że nasza skóra jest matowa i pozbawiona życia. Oprócz dbania o jej odpowiednie nawilżenie, warto zastosować mgiełkę rozświetlającą, żeby nadać jej naturalnego blasku.

Imprezowy look

Mgiełka rozświetlająca sprawdzi się też świetnie na imprezę, szczególnie jeśli zawiera nieco brokatu. Tutaj warto być szczególnie ostrożnym z jej ilością, ale odrobina takiego produktu nałożona na gotowy makijaż sprawi, że będziemy wyglądać niezwykle zjawiskowo. Świetnie sprawdzi się to szczególnie na imprezy w klubie tanecznym, gdzie kolorowe światła będą odbijać się od brokatu i sprawią, że będziemy wyglądać magicznie.
Taka mgiełka to świetny produkt dla osób, które lubią się wyróżniać, a na imprezie chcą dosłownie błyszczeć. Dodatkowo taki błysk będzie na tyle subtelny, że z pewnością wszystkie nasze koleżanki będą pytać co zrobiłyśmy, że nasza skóra wygląda tak niesamowicie. Być może będziemy chciały pozostawić ten produkt naszą małą tajemnicą i nie dzielić się nim z innymi.